حلال بتن Concrete Dissolver – H.C.D

۱۲آذر - توسط admin - ۰ - در حلال بتن و ساروج
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید با کارشناس فنی این شرکت اقای نوروزی تماس حاصل نمائید.
۰۹۱۹۹۹۰۹۱۰۱
  این محصول( تمیز کننده سطوح از بتن ) جدید کاملاً بی خطر برای انسان و محیط زیست و با استفاده آسان برای کاربر می باشد.
H.C.D یک جایگزین اسید است که عاری از بخارات و بوی نامطبوع می باشد. H.C.D با حل کردن (شکستن پیوند بین  مولکولی) پیوند یونی در داخل سیمان، آن را حل کرده و سیمان یا بتن را از روی هر سطح بر میدارد، تبادل یونی استفاده شده در این محصول برای اولین بار در صنعت بکار گرفته شده است.
 H.C.Dحاوی اسیدهای موریاتیک، هیدروکلریک، سولفوریک و یا فسفریک نمی باشد.
موارد کاربردی:
۱ – تمیز کردن سطوح تراک میکسر از بتن
۲- جداسازی بتن از سطح قالب بتن
۳ – شستشوی ابزار آلات که بتن به آن چسبیده
۴ – تمیز کردن بتن از کلیه سطوح کاشی وسرامیک و… .
مراحل اجراء:
   همواره H.C.D. را بر روی سطح خشک و خنک اعمال نمایید. بهترین نتیجه از پاشش این محصول با اسپری ایرلس حاصل می شود. اما پاشش با پمپ های معمولی و یا حتی اعمال با برس نیز امکان پذیر است.
   قبل از اعمال H.C.D. از خنک بودن سطح اطمینان حاصل فرمایید.( توجه: هیچگاه H.C.D.را بر روی سطح داغ شده در مجاورت نور خورشید اجرا ننمایید.)، بهترین زمان برای اجراء، ساعات اولیه صبح یا بعد از ظهر (غروب) می باشد. بخشی را برای کار مشخص کرده و محلی را بعنوان نقطه شروع در نظر گرفته و پاشش یکنواخت تا پایان قسمت را ادامه دهید. پس از پوشش کامل سطح با H.C.D.به مدت ۱۰ تا ۴۵ دقیقه اجازه دهید تا این محصول به داخل سطح نفوذ کند.این زمان بستگی به دمای محیط و ضخامت سازه دارد. زمانی که بر روی سطح، پودر سفیدرنگ، شکری تشکیل شد، مجدداً بر روی سطح H.C.D. را پاشش نمائید. تا سیر شدن کامل سطح، پس از تبدیل سیمان یا بتن به محصولی پنیری شکل آن را با آب بشویید،‌ بهترین نتیجه از شستشو با فشار بالا (۵۰۰-۳۰۰ Psi)  حاصل می شود، فشار خروجی از لوله کشی شهری نیز پاسخگو می باشد.
   برای تمیز کردن وسایل کوچک، آنها را به مدت ۴۵-۲۰ در سطل حاوی H.C.D. غوطه ور کرده، سپس با آب سرد بشویید. بر روی منیزیوم ابتداً تست نمایید.
   در زمانی که دمای هوا زیر نقطه انجماد و یا بشدت گرم باشد، از اجرای آن خودداری نمایید. بهترین نتیجه در دمای ۵ درجه سانتی گراد تا ۲۷ درجه سانتی گراد حاصل می شود.
قبل از استفاده در مقیاس وسیع، از روی نقطه کوچکی به منظور اندازه گیری قدرت تمیزکنندگی (تعداد دفعات مورد نیاز) آزمایش نمایید.
ایمنی:
همواره از عینک محافظ در هنگام استفاده یا حمل و نقل استفاده نمایید.
هیچگاه بر روی سطوح داغ H.C.D. را اجرا نکنید.
به هیچ وجه H.C.D. را رقیق ننمایید.
قبل از اعمالH.C.D. از خیس کردن بتن خودداری نمایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *