باز کردن لوله فاضلاب با اسید

باز کردن لوله فاضلاب با اسید

 

باز کردن لوله فاضلاب با اسید

دلایل گرفتن فاضلاب حمام:

کفشوی و چاهک حمام ممکن است پس از مدتی دچار گرفتگی شود که باز کردن آن کار آسانی است.گرفتن آن یا میتواند بخاطر کم بودن قطر لوله باشد یا وارد شدن جسم جامد مثل مو یا چربی به درون لوله.
دو عامل بالا باعث می شوند که در شتر گلو و جداره لوله فاضلاب، به ویژه اگر قطر لوله ها از ۴ اینچ کمتر باشد، گرفتگی اتفاق بیفتد.

روش برطرف کردن گرفتگی چاه حمام:

۱٫ آب جوش را با فشار باز کرده و سعی می کنیم با پمپ کردن مسیر باز شود.
۲٫ اگر که نشست چربی ها فراوان باشد و در جداره لوله به مقدار زیادی جمع شده باشند، از محلول اسید کلریدریک ۱۰% و یا هر حلال قوی دیگری در محل کفشوی استفاده کرده و با پمپ زدن مداوم مسیر لوله را باز می کنیم.

دلایل رفتگی چاه حمام،علت پر شدن چاه در حمام و دستشویی،برطرف کردن گرفتگی چاه با اسید،باز کردن لوله حمام با اسید،برطرف کردن گرفتگی لوله به روش ساده،از بین بردن مانع در لوله،لوله باز کنی در چاه حمام

باز کردن لوله فاضلاب با اسید

انتخاب اسید متناسب با جنس لوله:

اگر لوله از جنس چدن است از اسید رقیق برای باز کردن بکار ببرید. اگر مسیر لوله از جنس پولیکا یا همانند با آن است، از اسید نمی توانید استفاده کنید چون اسید خاصیت خورندگی دارد و باعث خورده شدن لوله می شود و اگر این کار را تکرار کنید لوله سوراخ شده و می پوسد و به دنبال آن نشت رطوبت های بالا رونده به اطراف را شاهد خواهیم بود. برای لوله های پولیکا و رفع چربی ها و گرفتگی های آن ها، امروزه مواد شیمیایی مخصوصی وجود دارد که آن ها را با آب می شود مخلوط و از آن برای رفع گرفتگی مسیر لوله استفاده نمود.

اینجا هم میتوانید بیشتر درمورد این مطلب بخوانید  آموزش اجرای بلک پاور

باز کردن لوله فاضلاب با اسید

 اسید پانچر راه حلی آسان تر
این محصول(خورنده بتن و ساروج) جدید کم خطر برای انسان و محیط زیست و با استفاده آسان برای کاربر می باشد.

pancher یک جایگزین اسید است که عاری از بخارات و بوی نامطبوع می باشد. pancher با حل کردن (شکستن پیوند بین مولکولی) پیوند یونی در داخل سیمان، آن را حل کرده و سیمان یا بتن را از روی هر سطح بر میدارد، تبادل یونی استفاده شده در این محصول برای اولین بار در صنعت بکار گرفته شده است.
pancherحاوی اسیدهای موریاتیک، هیدروکلریک، سولفوریک و یا فسفریک نمی باشد.

 برای مشاوره و آموزش رایگان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید
———————————————————
۰۲۱۶۶۸۸۹۱۰۵
۰۹۱۹۵۰۰۰۱۵۶

سایتcutrock.ir
🏔 @katrockk 🏔 کانال تلگرام