باز كردن لوله فاضلاب با نوشابه

باز كردن لوله فاضلاب با نوشابه

آیا توالت منزل شما قم پر از لکه و رسوب آهک است و شما هیچ تمیزکنندهای در دسترس ندارید؟ یا دنبال محلولهای تمیزکننده ارزان و غیر سمی می‌گردید؟ نگران نباشید، فقط یخچال را باز کنید و نوشابه سیاه را بردارید.

ماده‎ای را برای تمیز کردن به شما معرفی می‎کنیم که هیچ کس فکر آن را هم نمی‎کند، حتی افراد لوله بازکنی و تخلیه چاه. حتی شرکتهای لوله بازکنی و تخلیه چاه نیز فکر استفاده از نوشابه را هم نمیکنند.

شاید بسیار شنیده باشید که نوشابه برای نظافت و تمیز کردن مواد خاص کاربرد دارد. اما این‎ها فقط شنیده‎ها بوده‎اند. ما در این مقاله می‎خواهیم این روش را عملی برای شما توضیح دهیم.

اگر مشکلی با چاه خود دارید و یا لوله‎های فاضلاب شما مسدود شده است و خودتان تجربه کار را ندارید، کار را به افراد زبده بسپارید. اگر تخصص ندارید هیچگاه خودتان دست به کار نشوید. کار تخلیه چاه و لوله بازکنی را به افراد با تجربه بسپارید.

برای تمیز کردن توالت و سرویس بهداشتی با نوشابه باید مراحل زیر را انجام دهید تا به نتیجه مورد نظر برسید. همچنین نوشابه یک ماده مناسب برای بازکردن گرفتگی لوله و همچنین لوله بازکنی می‌باشد.

۱- برای شروع نوشابه سیاه را داخل کاسه توالت بریزید. آن را بروی دیواره بریزید و سپس به سمت لکهها جریان دهید و در نهایت داخل کاسه بریزید.

۲- بگذارید نوشابه حداقل به مدت یک ساعت داخل کاسه توالت باقی بماند. اسید موجود در نوشابه لکهها را از بین میبرد. بهتر است این کار را شب انجام دهید تا نوشابه تمام طول شب را در محل مورد نظر باقی بماند. برای تمیزی بیشتر اجازه بدهید نوشابه تمام طول شب آنجا بماند.

اینجا هم میتوانید بیشتر درمورد این مطلب بخوانید  اسید ضد بتن | حلال ساروج

۳- به دلخواه خود، توالت را با برس تمیز کنید. اگر تعداد زیادی لکه سمج وجود دارند و از بین نمی‎روند شما باید آنها را قبل از رفتن به مرحله بعد با برس تمیز کنید.

۴- سیفون را بکشید. در نهایت بعضی از لکههای آهکی با فسفریک اسید نوشابه محلول میشوند.

۵- اگر مشکل همچنان باقی بود از تمیزکنندههای معمولی توالت استفاده کنید. همچنانکه نوشابه میتواند لجن و لکههای کاسه تولت شما را تمیز کند یک ماده تمیز کننده موثر نیست. نوشابه به خاطر مواد اسیدی خود این کار را به خوبی انجام میدهد. شکر موجود در نوشابه میتواند چسبندگی کاسه توالت را از بین ببرد و محیط مناسبی برای باکتریها ایجاد کند. در اینجا تعداد دیگر از محلولها تمیز کننده وجود دارد که شما می‌توانید استفاده کنید.

– نصف پیمانه سرکه و ربع پیمانه جوش شیرین (یا دو قاشق چای خوری بوراکس) داخل نصف گالن (دو لیتر) آب مخلوط کنید. آن را داخل کاسه تولت ذخیره کنید، یک ساعت قبل از کشیدن سیفون صبر کنید.
– برای از بین بردن قارچها یک قسمت هیدروژن پراکسید با دو قسمت آب را داخل بطی اسپری مخلوط کنید. به قسمتهای قارچی اسپری بزنید، حداقل یک ساعت صبر کنید و محلول قارچها را بخراشید.

تخلیه چاه و امور مربوط به چاه را به افراد متخصص بسپارید. تخلیه چاه فوری و سریع را فقط افراد زبده می‎توانند انجام دهند. تخلیه چاه سریع و آسان با ابزارهای مخصوص تخلیه چاه امکان‎پذیر است.

اینجا در مورد این مطلب بیشتر بخوانید

پانچر راه حلی آسان تر
این محصول(خورنده بتن و ساروج) جدید کم خطر برای انسان و محیط زیست و با استفاده آسان برای کاربر می باشد.

اینجا هم میتوانید بیشتر درمورد این مطلب بخوانید  انواع روش های تخریب و از بین بردن ساروج

pancher یک جایگزین اسید است که عاری از بخارات و بوی نامطبوع می باشد. pancher با حل کردن (شکستن پیوند بین مولکولی) پیوند یونی در داخل سیمان، آن را حل کرده و سیمان یا بتن را از روی هر سطح بر میدارد، تبادل یونی استفاده شده در این محصول برای اولین بار در صنعت بکار گرفته شده است.
pancherحاوی اسیدهای موریاتیک، هیدروکلریک، سولفوریک و یا فسفریک نمی باشد.

موارد کاربرد :
۱ – تمیز کردن سطوح تراک میکسر از بتن “عملکرد تضمینی”

۲- جداسازی بتن از سطح قالب بتن “عملکرد تضمینی”

۳ – شستشوی ابزار آلات که بتن به آن چسبیده “عملکرد تضمینی”

۴ – تمیز کردن بتن از کلیه سطوح کاشی وسرامیک و……  “عملکرد تضمینی”

۵-باز کردن لوله هایی که با بتون و سیمان پر شده است “عملکرد تضمینی”

۶- خورنده ساروج های توسی,مشکی,سفید و فرمز  “بستگی به نوع ساروج دارد”

۷-تخریب بتون سطح از قبیل سقف,کف و …..  “بستگی به نوع بتون ,مدت ساخت,ضخامت”

 

این محصول در ظروف ۵ ,۱۰ ,و ۲۰ لیتری ارائه میشود.

 

حلال بتون وساروج pancher
 

جهت خرید پانچر (حلال بتن و ساروج) میتوانید با به قیمت های زیر با شماره های زیر تماس بگیرید

ساخت کشور کانادا بوده به قیمت لیتری ۱۲۰۰۰ تومان

در بسته های ۲۰ لیتری به قیمت ۲۴۰ هزار تومان.

در بسته های ۱۰ لیتری به قیمت ۱۴۰ هزار تومان

در بسته های ۵ لیتری به قیمت ۸۵ هزارتومان ارائه میشود

 

۰۹۱۹۵۰۰۰۱۵۶  اقای حسینی مدیر فروش و مشاور تخریب

 

۰۹۳۹۹۵۰۰۹۴۰     اقای احمدی نمایندگی فروشتهران

 

۰۹۱۳۹۶۱۴۶۸۴     اقای حسینی نمایندگی اصفهان